Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystrzałowa zabawa  na strzelnicy w Dębsku


Ciekawą propozycję spędzenia sobotniego popołudnia przygotowało dla dzieci i rodziców Stowarzyszenie Strzeleckie Shooter Mława. Jak się okazuje, strzelnica w Dębsku staje się coraz bardziej popularna i chętnych do udziału w Rodzinnym Pikniku Strzelecko Militarnym nie brakowało. Ci co przyszli, a raczej przyjechali, na pewno tego nie żałowali, bo nikt się tu nie nudził.


 Ci nieco starsi rywalizowali w organizowanych po raz pierwszy zawodach strzeleckich o puchar Wójta Gminy Szydłowo. Na tych młodszych czekały ciekawe pokazy uzbrojenia i sprzętu wojskowego, którego można było użyć – jak w przypadku wykrywacza min. Nieodmiennie popularnością cieszył się pokazy strażackie i trzeba powiedzieć, że strażacy również chętnie uchylali rąbka tajemnicy o tajnikach sprzętu i wyposażenia. Można też było skosztować świetnej grochówki z polowej kuchni.

Stowarzyszenie Shooter Mława, które promuje strzelectwo i tym razem stworzyło możliwość sprawdzenia, jak strzela się z broni krótkiej i długiej. W strzeleckiej rywalizacji o o Puchar Wójta Gminy Szydłowo, najlepszym wynikiem i I miejscem mógł się pochwalić Radosław Heyka z wynikiem 174 pkt. Za nim uplasowali się Maciej Maćkowski z wynikiem 172 pkt. i Witold Augustynowicz z wynikiem 163 pkt. Najlepsi strzelcy otrzymali z rąk wójta Grzegorza Rochny pamiątkowe puchary.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec Mławy
Mieszkaniec Mławy
5 miesięcy temu

A potem płacz że kogoś zabiją z takiej broni, a zamiast dusić w zarodku takie chore spędzanie czasu to jeszcze promować jako alternatywne spędzanie wolnego czasu i co po takim nauczaniu, jak kogoś lub coś zabić. Mało to już było razy że nagle kot czy pies ze śrutem wrócił do właścicielki/właściciela?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x