Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiany tras MKM-ki linii 1 i 2 w związku z remontami ulic


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że ze względu na remonty ulic Żołnierzy 80 Pułku Piechoty i Płockiej, w najbliższym czasie będą występowały zmiany w kursowaniu autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej linii nr 1 i 2.


Z uwagi na remont ulicy Płockiej od czwartku 15 czerwca 2023 r. do odwołania, wyłączony zostanie przystanek Płocka (pętla). Na ulicy Płocka – Baczyńskiego autobus linii nr 2 będzie zawracał na rondzie Miast Partnerskich, omijając wyżej wymieniony przystanek – dalej jazda będzie kontynuowana bez zmian.

Z uwagi na remont ulicy Żołnierzy 80 Pułku Piechoty, w piątek 16 czerwca 2023 r. i w poniedziałek 19 czerwca 2023 r. wprowadzone zostaną zmiany na trasie jazdy autobusów MKM na linii nr 1. Nie będą one dojeżdżały na przystanek przy ul. Żołnierzy 80 Pułku Piechoty. Jadąc ul. Wójtostwo, skręcą w ul. Pułkownika Antoniego Lawicz-Liszki, omijając ww. przystanek. Dalej jazda będzie kontynuowana bez zmian. Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x