Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wpadł dzięki zdjęciom z monitoringu. Kradł nie tylko na naszym terenie


Policjanci z posterunku w Strzegowie, zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie kradzieży towaru na ponad 2 900 zł w jednym z lokalnych sklepów. Złodzieja zarejestrowały kamery. Jego wizerunek był publikowany w mediach. Jak się okazało, to 31-letni mieszkaniec pow. sierpeckiego. Usłyszał już zarzuty.


Mężczyzna jest podejrzewany o kradzieże również na terenie sąsiednich powiatów. To 31-letni mieszkaniec pow. sierpeckiego. Na terenie powiatu mławskiego miał pecha. Nie udało mu się wywieźć ze sklepu towaru za ponad 2 900 zł, ponieważ zareagowała ochrona. Ponadto zarejestrowały go kamery monitoringu. Za przestępstwo kradzieży grozi ma kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi posterunek policji w Strzegowie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x