Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ratowskie Spotkania Patriotyczne po raz trzynasty. Zapraszamy


Sanktuarium Diecezjalne Św. Antoniego z Padwy w Ratowie zaprasza na Ratowskie Spotkania Patriotyczne. Widowiskowy pokaz musztry kawaleryjskiej i rekonstrukcja potyczki polsko – bolszewickiej z wojny w 1920 roku – to elementy, które od lat towarzyszą obchodom. Nie zabraknie też modlitwy w intencji obrońców Ojczyzny i koncertu pieśni patriotycznych.


Program XIII Ratowskich Spotkań Patriotycznych.

18 czerwca 2023

12.oo   Msza św. w intencji Obrońców Ojczyzny z 1920 r.

13.oo   Koncert  pieśni patriotycznych „Jedna jest tylko kraina taka”

14.oo   Pokazy musztry kawaleryjskiej

15.oo  Widowisko plenerowe  „Ratowo 1920″

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x