Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie rowerzystki na Alei Św. Wojciecha


Wczoraj po południu doszło do kolizji samochodu osobowego i rowerzystki. Zdarzenie miało miejsce na Alei Św. Wojciecha. Do zdarzenia zadysponowana zostały służby ratownicze. Okazało się, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ani pojazdy widocznych uszkodzeń.


red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
adam
adam
5 miesięcy temu

Unia europejska nakazała wprowadzić że rowerzyści mają pierwszenstwo i takie skutki. Ostatnio rowerzysta jechał tak szybko, że nikt by nie zdarzył zahamować przed nim.

OKM 31
OKM 31
5 miesięcy temu

W tym miejscu powinna być skoszona trawa przez firmę zajmującą się tymi sprawami w mieście. Niestety w tym roku Burmistrz kompletnie olewa ten temat. Firma bierze kasę i nic nie robi. Widoczność jest tam bardzo ograniczona i efekt tego mieliśmy wczoraj. Ten wypadek obciąża całkowicie Burmistrza i jego urzędników.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x