Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

II Rodzinna Olimpiada Sportowa w SP nr 2 [FOTO]


Rodzinna Olimpiada Sportowa to świetna impreza, która wpisała się w kalendarz wydarzeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Jak wiadomo sport łączy pokolenia. W olimpiadzie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne, zaproszeni goście oraz przedstawiciele rodziców z każdej grupy.


Taka Olimpiada, to okazja do naprawdę miłego spędzenia czasu wspólnie w świetnych humorach. Na uczestników czekały różne konkurencje, gry i zabawy. Wspaniały popis kickboxingu dał Łukasz Wróblewski. W pokazie wzięła udział nasza nauczycielka oraz uczennica, które dzielnie trenują pod okien pana Łukasza. Całą imprezę poprowadzili szkolni nauczyciele z ogromną pomocą Piotra Rzepki i ekipą Mławianki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a przedszkolne grupy dyplomy.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x