Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

6-letnia dziewczynka porażona prądem w niecodziennych okolicznościach


 


fot. ilustracyjne

O krok od tragedii w gminie Chorzele. 6-letnia dziewczynka została porażona prądem w przydomowym ogrodzie. Matka odciągnęła córkę w bezpieczne miejsce i wezwała służby ratunkowe.

W niedzielę, 11 czerwca o godz. 18.50 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęła informacja o dziecku porażonym prądem. Wynikało z niej, że do zdarzenia doszło w Pruskołęce, w gminie Chorzele. Jak się okazało, dziewczynka chwyciła w rękę wbity w ziemię metalowy pręt, który służył do podpierania roślin i po chwili zaczęła krzyczeć. Gleba w miejscu, w którym doszło do zdarzenia, była mokra. Wcześniej podlewane były tam rośliny.

Do zdarzenia zostali zadysponowani również strażacy, który mieli pomóc w zabezpieczeniu lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Służby zostały jednak odwołane. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał dziewczynkę do szpitala na obserwację. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była wada instalacji elektrycznej.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x