Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W pobliżu mławskiego lasu szukała go policja i straż. Znaleziono go martwego


Dzisiaj około godziny 16-tej w okolicy Alei Marszałkowskiej trwały poszukiwania młodego mężczyzny. 


– Od godziny 16.00, czyli od chwili zgłoszenia zaginięcia, mławska policja, przy wsparciu straży pożarnej prowadziła poszukiwania 33-letniego mławianina. Poszukiwania skupiły się na terenie mławskiego lasu, gdzie po raz ostatni logował się telefon, należący do zaginionego. Po niespełna dwóch godzinach zaginionego odnaleziono, niestety mężczyzna nie żyje – informuje mławska policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x