Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sportowe zmagania najmłodszych przedszkolaków w MPS nr 3 [FOTO]


Olimpiada sportowa w  Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 to już pewna tradycja. Również w tym roku, wszystkie grupy z Przedszkola na Hożej spotkały się na przedszkolnym placu zabaw, aby wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych. Liczyły się szybkość, zręczność oraz chęć rywalizacji. Wszystkie dzieci świetnie bawiły się zdobywając przy tym złote medale, które wręczyła im Pani Dyrektor.


źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x