Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Skradziono białego Lexusa. Jest 10 tys. nagrody za wskazanie sprawców


6 czerwca br. pomiędzy godziną 00:40 a 00:50 na parkingu pomiędzy blokiem numer 10 a sklepem Biedronka na Osiedlu Młodych w Mławie zostało skradzione auto marki Lexus GS300 kolor biała perła, o numerach rejestracyjnych WU2528M o wartości szacunkowej 150tyś. Zł. Wraz z autem zginęły dwa nowe rowerki dziecięce firmy Tabou mini, 2 foteliki dziecięce SPARCO sk800i oraz podwójny wideorejestrator VIOFO.


Policja zabezpieczyła nagranie z lokalnego monitoringu, na którym widać 7 minutową kradzież o wskazanej porze.
Dla osoby, która wskaże personalia przestępców, właściciel auta oferuje nagrodę 10tyś. złotych. Informacje należy przekazać na komisariat policji w Mławie.

W załączniku zdjęcie tego auta oraz poglądowe zdjęcia skradzionych przedmiotów.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Sławek
Sławek
5 miesięcy temu

(wymoderowano) dopiero wyszedł i się zaczęło

Eryk
Eryk
5 miesięcy temu

Jeszcze gorszym złodziejem jest ten który kupuje części z tego kradzionego auta. Gdyby nie kupowano kradzionych części nie byłoby aż tylu kradzieży i ubezpieczenie byłoby tańsze.

Eryk
Eryk
5 miesięcy temu

Kupię konia i aksamit i pojade z cy****mi, hej…

Ślinianki
Ślinianki
5 miesięcy temu

Kto ma wiedzieć ten wie

Marcin
Marcin
5 miesięcy temu

wielka szkoda rowerków, fotelików i video-rejestratora. Mam nadzieję że właściciel właściwie ubezpieczył auto i ruchomości. trzymam kciuki za odnalezienie auta i rowerków.

Axxon N
Axxon N
5 miesięcy temu

Bardzo ładny, wielka szkoda. Człowiek czuje powrót lat 90tych, teraz również w tym aspekcie.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x