Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Olimpiada Sportowa w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 [FOTO]


W dniu 07.06.2023 w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3 odbyła się Olimpiada Sportowa. Jej gośćmi specjalnymi byli przedstawiciele Mławianki.


Pani Dyrektor wspólnie z dziećmi zapaliła znicz olimpijski, jako oficjalny symbol rozpoczęcia olimpiady. Zespoły drużynowe 5 i 6 latków podczas defilady dumnie reprezentowały swoje przedszkole. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w zespołowej rywalizacji. Radość, zaangażowanie i uśmiech towarzyszyły dzieciom podczas sportowych rozgrywek. Naszym złotym medalistom zostały uroczyście wręczone pamiątkowe medale. Wielkie brawa dla wszystkich przedszkolaków za fantastyczną atmosferę w duchu sportowej rywalizacji.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x