Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu mięsnego


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu mięsnego. Do zdarzenia doszło w kwietniu br. w Ciechanowie. Publikujemy wizerunek osoby podejrzanej o dokonanie tego przestępstwa.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu mięsnego. Do kradzieży doszło w kwietniu br. w Ciechanowie. Sprawca po wybiciu szyby dostał się do wnętrza sklepu skąd ukradł pieniądze. Łączna kwota strat powstałych w wyniku zdarzenia to 1400 zł. Publikujemy wizerunek osoby podejrzanej o dokonanie tego przestępstwa.

– Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 47 703 12 00, z policjantem prowadzącym sprawę 47 703 13 29  lub z najbliższą jednostką policji. Zapewniamy anonimowość – apeluje KPP Ciechanów.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
OLSEN
OLSEN
5 miesięcy temu

A w naszym powiecie w weekend nie było żadnego włamania do sklepiku wiejskiego?
Podobno zlodziej ukrad zeszyt w którym były wpisane nazwiska i kwoty dłużników
A gdzie rodo ja się pytam

Weils
Weils
5 miesięcy temu

Ktoś był głodny. Znów bieda się robi, bo był lata, że już nie słyszało się o takich kradzieżach lub kradzież rowerów, piwnic itp. Chyba że ukraińcy

Mike
Mike
5 miesięcy temu

Do mięsnego, spożywczego i monopolu w tych czasach to powinni darować 😉

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x