Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Druhowie z OSP Konopki uratowali małego bociana


Wczoraj druhowie z OSP Konopki zostali zadysponowani do zwisającego z gniazda bocianiego pisklaka. Ptak pechowo zaczepił się o gałęzie gniazda i konieczna byłą zewnętrzna pomoc, aby go uwolnić. Druhowie z pomocą drabiny uwolnili pisklaka, który potem z powrotem trafił do gniazda.


red.

fot. OSP Konopki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
5 miesięcy temu

Prawdopodobnie wyrzucony z gniazda przez rodziców.

JaM
JaM
5 miesięcy temu
Reply to  ...

Podobno wyrzucają z powodu suszy

Dipdob
Dipdob
5 miesięcy temu
Reply to  JaM

Natura potrafi sobie radzić. Niby to tylko bocian i wiedział co robić. A polscy ekolodzy jadą protestować przeciwko zamykaniu atomu w Niemczech po czym niemcy zaczynają palić węglem i kupować energię od Francuzów przy czym każą nam zamknąć Turów a u boćków pyk….

Axxon N
Axxon N
5 miesięcy temu

Cudowny maluch pozdrowienia dla druchow!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x