Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Boże Ciało. Procesja w parafii Świętej Rodziny [FOTO]


W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwanej popularnie Bożym Ciałem wierni Kościoła Katolickiego biorą licznie udział w procesji ulicami miasta. W parafii pw. Świętej Rodziny procesja wyruszyła po mszy św. o 11.00 ulicami: Torfa – Załęskiego, Powstańców Wielkopolskich, Dudzińskiego i Kopernika. Trasa procesji tradycyjnie biegła do czterech ołtarzy, które przygotowali: nauczyciele i rodzice Przedszkola „Dzieciątka Jezus”. Drugi mieszkańcy ulicy Powstańców Wielkopolskich, trzeci Ruch Rodzin Nazaretańskich a czwarty Koła Żywego Różańca.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x