Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gminny Dzień Dziecka w Wiśniewie [FOTO]


Koncert popularnego Skolima, popisy wokalne, taneczne, a nawet kabaretowe w wykonaniu młodzieży szkolnej, piana party, baseny, dmuchane zamki, grill, lody oraz inne atrakcje przygotowali organizatorzy Gminnego Dnia Dziecka w Wiśniewie dla najmłodszych mieszkańców gminy.


Oprócz głównych organizatorów jakimi była Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie oraz Wójt Gminy Wiśniewo, swoją cegiełkę dołożyły szkolne rady rodziców i sami rodzice, a także  strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Wiśniewa, Kowalewa oraz Podkrajewa.

red.

fot. GBP Wiśniewo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pytanie
Pytanie
5 miesięcy temu

Ludzie nie mają co w domach robić aby zabawa

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x