Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest susza! WODKAN apeluje o oszczędzanie wody


Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków Wod-Kan Sp. o. o. w Mławie w związku z trwającą suszą i coraz wyższymi temperaturami, zwraca się z prośbą o racjonalne korzystanie z wody.


„Prosimy o wykorzystywanie wody pitnej z sieci wodociągowej wyłącznie do celów bytowych i powstrzymanie się od podlewania ogródków, trawników, mycia samochodów, napełniania przydomowych basenów itp. Ograniczenie zużycia wody zapewni odpowiednie ciśnienie wody w sieci oraz nie spowoduje ewentualnych przerw w jej dostawie. Oszczędzanie wody jest również niezbędne w celu zapewnienia odpowiedniego ciśnienia w hydrantach na potrzeby ochrony przeciwpożarowej.
Pamiętajmy o rozsądnym gospodarowaniu wodą, a także świadomym i prawidłowym korzystaniu z kanalizacji, kryzys wodny dotyka coraz większe obszary Ziemi, a my możemy temu zapobiec zmieniając sposób, w jaki korzystamy, konsumujemy i zarządzamy wodą w swoim życiu. Zadbajmy o nasze wspólne dobro” – pisze urząd miasta.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kretynlak
kretynlak
5 miesięcy temu

wasze państwo jest w likwidacji !

Niedźwiadek
Niedźwiadek
5 miesięcy temu

Płacę i wymagam , kogo to obchodzi jak zużywam wodę. To taki apel typu dziś wszyscy na rowery itp. Biedota i tak oszczędza bo nie ma ogródków a bogaty ma to w 4 literach . Opcja pozbawienia wszystkich zasobów i sterowanie centralne maila by sens . Wszyscy bez znaczenia dostali by przydział wody 4 litry na dzień i po kłopocie , bogatych by nie było , nie było by czarnego rynku handlu wodą, nie było by lewaków z grennpace ani innych .

Pik Pok
Pik Pok
5 miesięcy temu

„Wincyj” betonozy panie burmistrzu!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x