Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ekologiczny Piknik Rodzinny u Pileckiego [FOTO]


Sadzenie kwiatów w szkolnym ogrodzie, artystyczne występy, ekologiczne konkursy dla dzieci i dorosłych, wykonywanie ozdób z recyklingu, a nawet pokaz śmieciarki to ekologiczne akcenty na Pikniku Rodzinnym u Pileckiego w Szkole Podstawowej w Wyszynach Kościelnych.


Nie zabrakło tam również innych atrakcji. Na scenie zaplanowano występy przedszkolaków, ale i zespołu „Dąbkowiacy”. W szkolnym parku czekały różne stoiska. W sprawie zawodowej kariery doradzali pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, GOK w Stupsku prowadził warsztaty makramy, a porady prozdrowotne przygotowała Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Mławie. Można też było się sporo dowiedzieć o lokalnej, miejscowej historii, a ciekawe stoiska przygotowali również pszczelarz oraz koło wędkarskie. O stronę kulinarną zadbała rada sołecka oraz KGW z Wyszyn Kościelnych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x