Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwy mławianin zatrzymany przez działdowską policję


fot. ilustracyjne


W sobotę (03.06.2023 r.) działdowscy policjanci po ujęciu obywatelskim zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Okazał się nim 40-letni mławianin, kierujący pojazdem marki Hyundai. Został on ujęty podczas jazdy na trasie Pruski – Purgałki przez innego, 52-letniego uczestnika ruchu drogowego.

Mężczyzna udaremnił dalszą jazdę 40-letniemu mławianinowi, którego sposób poruszania się po drodze mógł wskazywać, że kierujący hyundaiem może znajdować się pod działaniem alkoholu. Policjanci, po dotarciu na miejsce zdarzenia poddali 40-latka badaniu stanu trzeźwości, które potwierdziło, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwemu kierowcy elektronicznie prawo jazdy. Sprawa zostanie skierowana do sądu, który rozstrzygnie o dalszym losie mieszkańca Mławy.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x