Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto rozstrzygnęło konkurs Ekoshow. Kto wygrał?


Szkoła Podstawowa nr 6 wygrała Ekoshow – ekologiczny konkurs Urzędu Miasta Mława o segregacji śmieci. Zadaniem uczestników było przygotowanie występu artystycznego – forma była dowolna. Dzieci bardzo poważnie podeszły do tematu, spisały się świetnie i… jury miało trudny wybór podczas przyznawania nagród.


Konkurs adresowany do mławskich szkół przebiegał w dwóch etapach. W eliminacjach szkolnych wybierana była grupa, która reprezentowała placówkę w finale. Ten z kolei odbył się 4 czerwca podczas Dnia Dziecka w parku miejskim. Na parkowej estradzie zaprezentowało się 6 zespołów. Uczniowie przygotowali spektakle i piosenki. Główną nagrodę przyznano uczniom Szkoły Podstawowej nr 6, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, a trzecie – Szkoła Podstawowa nr 3. Szkoły nr 1, 4 i 7 otrzymały wyróżnienia.

W ramach nagrody wszyscy uczestnicy wezmą udział w warsztatach robienia pizzy, a zwycięzcy wyjadą 15 czerwca na ekologiczną wycieczkę do Welskiego Parku Krajobrazowego.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x