Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To mogło skończyć się tragicznie


Nowa droga ekspresowa S7, mimo że bezpieczniejsza i wygodna, nie gwarantuje jednak, że nie będą się na niej zdarzać wypadki. Do takiego, bardzo groźnie wyglądającego doszło w minioną sobotę w okolicy miejscowości Uniszki Zawadzkie. Kierowca 7-osobowej Daci Lodgy w pewnym momencie zjechał autem z drogowego pasa i dachował. Jak się okazało pojazdem podróżowały dwie osoby dorosłe i trójka dzieci. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i skończyło się jedynie na mandacie karnym.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x