Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piłkarze Nazara na podium w Kadzidle


Drużyna Akademii Piłkarskiej ’NAZAR’ rocznik 2014 zajęła 3 miejsce w turnieju  Children’s Day 2023 w Kadzidle. W zawodach uczestniczyło 20 drużyn z całej Polski. Medalowe miejsce mławskich piłkarzy do duży sukces, zarówno młodych zawodników ale i pracy trenerskiej. Oprócz sukcesu drużynowego  najlepszym bramkarzem turnieju został Jacek Siekierski.


red.

źródło i fot. Akademia Piłkarska Nazar

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x