Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przenośna toaleta ustawiona przy ulicy Wasiłowskiego, za to na Żwirki ktoś narobił pod drzwi [FOTO]


W styczniu br. Mława cichaczem zlikwidowała miejski szalet, przez wiele, wiele lat funkcjonujący przy ulicy Żwirki. Najwyraźniej jednak natura nie znosi próżni i jak wynika z fotografii nadesłanej przez jednego z czytelników, któryś z naszych „zaradnych” obywateli samowolnie ustawił przenośne WC przy ulicy Wasiłowskiego.


Kolejnym dowodem na to jak bardzo w świadomość społeczną wrosła stara lokalizacja miejskiego szaletu, są zdjęcia od innego czytelnika. Widać na nich, jak ktoś zrobił kupę pod drzwiami nieczynnego już szaletu na Żwirki. Trudno powiedzieć, czy był to któryś z „królów ulicy”, czy może ktoś, kto przyszedł tu wiedziony nieodpartą potrzebą fizjologiczną i przeczytał na drzwiach kartkę że szalet z centrum miasta przeniesiono – bagatela 2,5 kilometra dalej na dworzec kolejowy. Lokalizację miejskiego szaletu naprawdę nie jest łatwo ustalić. Nic nie było o tym w miejskim informatorze. Wpisanie w googlowską wyszukiwarkę „szalet miejski Mława” nie prowadzi do żadnego aktualnego linku i informacji o lokalizacji. Lepiej więc jednak swoją fizjologię trzymać na wodzy, a potrzeby planować z pokaźnym wyprzedzeniem.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
20 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krosta
Krosta
5 miesięcy temu

A u Przybyszewskiego na osiedlu nie ma publicznej toalety.

z igły widły
z igły widły
5 miesięcy temu

ja może będąc dzieckiem tam byłam. W parku stoją 3 toalety, jedna całoroczna. Też mi news. Można skorzystać w urzędzie a ludzie i tak lubią pod krzaczkiem, a mamy nawet dzieci wysadzają na placach na tę miękką nawierzchnię.

Lenka
Lenka
5 miesięcy temu

Urzędy i przychodnie a nawet stacja paliw to nie szalet miejski,głupio korzystać albo ludzie są przeganiani.Toaleta w centrum jest potrzebna,ktoś popełnił wielki błąd,to teraz jak zwierzęta będziemy robić?Jest jeszcze na bazarze,czy tam też zniknie?Płatne,ale na środki czystości nikt nie wydaje,brud niesamowity.Jak się teraz traktuje ludzi?!

ZYX
ZYX
5 miesięcy temu

W tej sprawie to chyba potrzebna jest Miejska Komisja Śledcza do Sprawy Zbadania Przenosin Miejskiego WC !!! I przy pracach takiej komisji wyjdzie kto kogo naciskał, przeciskał, nakłaniał, wstrzymywał i co najważniejsze zostanie wtedy przeprowadzony eksperyment w ratuszu zakreci się wodę i zamknie wc i urzednicy obligatoryjnie bedą udawać sie za potrzebą na Al. Św. Wojciecha, aby tam skorzystać z WC. Oczywiście ryzyko z tym związane stanowi eksperyment kto nie zdarzy poczuje czym to smakuje. Oczywiście w trakcie trwania Komisji Miejskiej zakazuje sie urzędnikom przyjazdu do pracy autami i parkowania na ul. Grzebskiego na parkingu za kinem na przeciwko Prokuratury poniewaz parking ten jest dla mieszkańcow, a urzednikow stać na to aby w strefie płatnego parkingu postawić auto co stworzyliście i wprowadziliscie z tego korzystajcie a nie parking mieszkańcom zabieracie. Powodzenia na komisji i w eksperymencie.

GisMol
GisMol
5 miesięcy temu

W tym kiblu może byłem jako mały chłopiec w 1980 i zakładam że dużo się tam nie zmieniło. Bardzo dobrze że ten badziew zamknęli .

Axxon N
Axxon N
5 miesięcy temu

Wszytko jest tylko rozdystrybuowane geograficznie. Warto uwzglednic to na nowej mapie miasta zeby ludzie nie robili takich pomylek jak z owymi drzwiami.

Fekalny-nieregularny
Fekalny-nieregularny
5 miesięcy temu

Fekalna afera w Mławie. Obwodnice, place zabaw ze złota, a SRAĆ trzeba za krzakiem jak pies. Jedyne słowa cisną się do Pana Burniszcza, „LEJ W GACIE KILER !!! „

Mławiak
Mławiak
5 miesięcy temu

Tragedia. Jak można do tego dopuścić. Mławie brakuje dobrego gospodarza.

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu
Reply to  Mławiak

Mławie brakuje dobrego gospodarza już przynajmniej od 17 kat, a ten poprzedni też do dobrych nie należał, ale czyja to wina? – oczywiście samych mieszkańców.

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Tak wybieramy i tak mamy od tylu lat.Wybierajmy mądrze Czas na zmiany nie tylko BUNIA ale i trzeba od spawać od stołków całą RADĘ MIASTA.

Troll
Troll
5 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

no anonimus muszę poprzeć, pogratulować włodarzom. rekordy ginesa będziemy bić kto zdąży dobiec do tego przybytku przy PKP ile zgubi w nogawki. No teraz latem wiadomo. Problem. Korzystałem nie raz.

Mławiak
Mławiak
5 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Niestety masz rację

Bcc
Bcc
5 miesięcy temu

Wstyd, żeby miasto nie zabezpieczyło popularnego WC. Przy stadionie stoi / WC / niby dla mieszkańców a brud szczególnie po meczach, że wejść z dzieckiem się nie da, więc załatwiają swoje potrzeby gdzie chcą. To samo w parku, plac zabaw a dzieci załatwiają się pod drzewami, ale cóż ma zrobić opiekun tego dziecka ? Tak dba władza o najmłodszych nie mówiąc o starszych.

Adam
Adam
5 miesięcy temu

Zastanawiam się kto ma takie poczucie humoru. I nie chodzi mi o przenośny sedes. Tylko kartkę na drzwiach. Kogoś przyciśnie to przeczyta kartkę że musi się udać na koniec Mławy. Coraz gorzej w tej Mławie . Mam nadzieję że obecne władze samorządowe stracą swoje ciepłe posadki po wyborach.

Pedałgog
Pedałgog
5 miesięcy temu
Reply to  Adam

Przyjdą następni indolenci, do polityki pchają się geszefciarze

Darek
Darek
5 miesięcy temu

Bareja się kłania….
„Najbliższy taras widokowy znajduje się we Wrocławiu” …
Brawo rajcy miejscy!

Darek
Darek
5 miesięcy temu

Burmistrz wspólnie z radą miejską powinien w blasku fleszy i z przecięciem wstęgi to posprzątać. Wtedy nauczyli by się może skutecznie informować o takich zmianach Zamknęli jedyną toaletę
po cichu żeby tluszcza nie protestowała.

XYZ
XYZ
5 miesięcy temu

Mława wioska cudów i ten pomysł przeniesc wc na galerię no to jak za potrzebą z centum miasta napewno zdąrzy dojść no cóz widac ze w ratuszu to tacy wykształceni rozsądni i bardzo myślacy pracują, a czy nie lepiej w ratuszu zrobić te wc w godzinach otwarcia przecież zasrane pomysły mialy by tam ujście

Włodzimierz Lanckiewicz
Włodzimierz Lanckiewicz
5 miesięcy temu

Pospólstwo, dzicz, zwierzęta a nawet gorzej niż zwierzęta bo one chociaż nie robią we własne gniazdo

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Ciekawe czy jak cię przyciśnie potrzeba, to dasz radę ponad 2 km przebyć, żeby się załatwić.
Dzicz to w UM za biurkami siedzi.
Tak zwierzęta nie robią we własne gniazdo, ludzie też nie, a więc???

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x