Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kot na dachu bloku przy Sienkiewicza. Strażacy w akcji


Prawie godzinę mławscy strażacy prowadzili działania, aby bezpiecznie zdjąć z dachu jednego z budynków wielorodzinnych na ulicy Sienkiewicza kota, który dostał się tam przez dachowe okno i nie potrafił sam zejść. Zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do straży o 22:36. Aby zdjąć wystraszonego czworonoga strażacy musieli użyć podnośnika hydraulicznego. Kot bezpiecznie trafił do właścicielki.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Klatkowa Grazyna
Klatkowa Grazyna
6 miesięcy temu

W bloku 5-13 jedna z rodzin też wygania kota na klatkę bez odpowiedzialności za wystraszonego zwierzaka ,poprzedni błąkał się po piętrach do czasu zaginięcia ,z tym będzie podobnie ,rozmowy sąsiadów są zbywane śmiechem .

Xyz
Xyz
6 miesięcy temu

Na Sienkiewicza na II piętrze zamykają psa na balkonie . Pies szczeka cały dzień – znęcanie nad zwierzakiem jakoś nikogo nie wzrusza. Napewno też słychać w biurze spółdzielni mieszkaniowej

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x