Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci poszukują sprawców kradzieży


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poszukują sprawców kradzieży sklepowych, do których doszło w styczniu i marcu br. w jednym z supermarketów w Ciechanowie. Publikujemy wizerunek sprawców zarejestrowany przez kamerę monitoringu.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poszukują sprawców kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych. Do kradzieży doszło w styczniu i marcu br. w jednym z supermarketów w Ciechanowie. Łączna kwota skradzionych produktów to ponad 2000 zł. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Publikujemy wizerunek sprawców tego przestępstwa.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 47 703 12 00, z policjantem prowadzącym sprawę 47 703 13 30  lub z najbliższą jednostką policji. Policja zapewnia anonimowość.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Włodek hydraulik.
Włodek hydraulik.
5 miesięcy temu

Z głodu . Bieda nas wykończy ludzie . Obudźcie się .

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Z głodu to nie kradzież za 2000 zł.
Nie bądź śmieszny.
Jaka bieda? O czym ty piszesz? – Wszędzie słyszę, że tak dobrze to jeszcze nie było, że ten rząd taki wspaniały, bo daje, a ty narzekasz na biedę.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x