Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ekologiczny Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Zawadach


Konkursy, gry, warsztaty, zabawy i animacje dla dzieci i nie tylko – to wszystko działo się w sobotę 27 maja 2023r.w Szkole Podstawowej w Zawadach, gdzie odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny. Piknik dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie pod patronatem Pani Anny Moskwy Ministra Klimatu i Środowiska. Zarówno atrakcje, pogoda, jak też humory dopisywały wszystkim, którzy na to wydarzenie bardzo licznie przybyli.


Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom imprezy za przybycie, a organizatorom za ogromne zaangażowanie. Dzięki zorganizowanej współpracy środowiska lokalnego piknik był niepowtarzalną okazją do wspólnego spędzenia czasu, większej integracji, zabawy oraz zwiększenia naszej świadomości ekologicznej w trosce o planetę, na której żyjemy.

źródło i fot. SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x