Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka na Osiedlu Młodych. Będą Indianie


Już w sobotę 3 czerwca godz. 10:00-13:00 na trawniku pomiędzy placem zabaw, a kotłownią na Osiedlu Młodych odbędzie się III Osiedlowy Dzień Dziecka. Na imprezę zaprasza Szymon Wyrostek, Przewodniczący i Zarząd Osiedla Nr 15 Młodych. Atrakcji nie zabraknie.


W tym roku na Osiedle Młodych zawita wioska indiańska. Grupa TATANKA z Żuromina zrealizuje program pt. Na tropie Indian. W programie m.in.: malowanie twarzy – dorośli oraz dzieci, strzelanie z łuku lub winchestera, rzut indiańskimi lotkami, rzut na rogi bizon, łapanie kaczek i płukanie złota

– Kolejny raz zapraszam wszystkie dzieci z Osiedla Nr 15 Młodych i nie tylko na Osiedlowy Dzień Dziecka. Myślę, że zabawy w indiańskiej wiosce przypadną wszystkim do gustu – mówi Szymon Wyrostek, Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych w Mławie.

Dzień Dziecka poprowadzi DJ Flishik. Impreza pod patronatem Posła na Sejm RP, Arkadiusza Iwaniaka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x