Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uniszki Zawadzkie. Rozbity Mercedes i martwa sarna [Uwaga! Drastyczne FOTO]


Wczoraj na starej trasie S7 w okolicy miejscowości Uniszki Zawadzkie doszło do zderzenia osobowego mercedesa z sarną, która nagle wtargnęła na jezdnię. Pojazdem podróżowały dwie osoby, żadna z nich nie odniosła poważniejszych obrażeń. W wyniku zderzenia, auto zostało uszkodzone a sarna wypadku nie przeżyła. Służby ratunkowe o zdarzeniu powiadomił automatyczny system eCall w pojaździe. Strażacy z JRG Mława zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych. Martwe zwierzę usunął zarządca drogi.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x