Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To pierwsze takie boisko na terenie gminy Wiśniewo


Przecięciem symbolicznej wstęgi oraz piłkarskim turniejem Wiśniewo uczciło oddanie do użytku pierwszego takiego sportowego obiektu w gminie, jakim jest całoroczne boisko ze sztuczną murawą. Inwestycja , która kosztowała niemal 1,4 mln złotych już służy sportowcom i to do tego nieodpłatnie. Uroczystość otwarcia odbyła się w niedzielę 28 maja, z udziałem władz gminy, radnych oraz sportowców. Gościem honorowym była poseł Anna Cicholska, której wójt Grzegorz Woźniak dziękował za wsparcie przy ubieganiu się o środki z Polskiego ładu, z którego to gmina pozyskała 1 mln zł dofinansowania.


– Boisko będzie otwarte codziennie, ma również nocne oświetlenie.  Już służy mieszkańcom, którzy korzystają, nawet przyjeżdżają rowerami, ale również dzieciom z miejscowej szkoły. Wymiary boiska 38×56 m pozwalają na organizację młodzieżowych zawodów sportowych. I co warte jest podkreślenia, korzystanie z boiska jest nieodpłatne – mówi wójt Grzegorz Woźniak.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hania
Hania
6 miesięcy temu

Gufi z Wojnówki już nie jest Dj?

OMG
OMG
6 miesięcy temu

Jaja

Bolewo Małe
Bolewo Małe
6 miesięcy temu

Wiśniewo ? Czy to nie tam jechał za szybko lisek chytrusek…

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Bolewo Małe

Amerykę odkrył pisi wyznawca i musi się pochwalić całemu światu swoim ciętym dowcipem. Wiesz kim jesteś? – skostnialym betonem, takim jak Jarek K., który wszędzie widzi Tuska, bo się go boi. Tobie też zagraża? Boisz się stracić 500+ czy 13-tej lub 14-tej emerytury, bo tym was chyba Jarek straszy.

Mławiak
Mławiak
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Wyluzuj bo jeszcze ci żyłka pęknie

Hehe
Hehe
6 miesięcy temu
Reply to  Mławiak

Jak co niektórym w Sopocie na Dańcu…

Anonimowo
Anonimowo
6 miesięcy temu
Reply to  Mławiak

Tobie to już chyba pękła 😀

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x