Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka z Kolejami Mazowieckimi


Jak co roku, 1 czerwca, dzieci i młodzież podróżujący pociągami Kolei Mazowieckich mogą liczyć na bardzo korzystną ofertę. W Międzynarodowy Dzień Dziecka pasażerowie do 16. roku życia będą mogli  bezpłatnie podróżować pociągami KM na podstawie dokumentu potwierdzającego ich wiek.


Wzorem lat ubiegłych, przewoźnik przygotował wyjątkowy prezent nie tyko dla dzieci, ale także dla ich opiekunów i rodziców. W ramach oferty specjalnej „Dzień Dziecka z KM” każdy pasażer, który nie ukończył jeszcze 16 lat, jest uprawiony do bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich. Musi jednak mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek, np. legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport czy książeczkę zdrowia.

Ofertę specjalną można łączyć ze stałą ofertą Kolei Mazowieckich, jaką jest Przejazd Rodzinny. Oznacza to, że rodzice bądź opiekunowie dziecka, podróżującego w tym dniu nieodpłatnie, mają możliwość skorzystania z ulgi 35% na podstawie biletu jednorazowego.

źródło: KM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
york
york
1 rok temu

Mamusiu, nooo nie wiem czy wytrzymiem cały tydzień jeszcze…
PAMIĘTAJ, ŻE TO JEST MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA…
Ps. KWIATKI NIEKTÓRE WZEJDĄ ZA CHWILĘ… NIEZAPOMINAJKI JUŻ DROBNE LISTKI WIDOCZNE BEZ MIKROSKOPU… DŁUŻEJ BĘDĄ CIĘ CIESZYĆ… NO ŻEBY W LIDL W DONICZCE 15 RÓŻ W ZIEMI NAWTYKAŁY WOGÓLE BEZ KORZENI… AZALIĘ DOSTAŁAŚ MATKO KILKAKROĆ… CZY PODLEWANE CZY NIE… PO MIESIĄCU IS KAPUT… JAK AKTIMELki… ROZMNOŻYĆ NIE NADA… ZAPLEŚNIEJĄ WCZEŚNIEJ… MASZ MATKO NA WSZELKI WYPADEK BUKIET CZERWONYCH RÓŻ… ODZWYCZAJONE OD PIJAŃSTWA… W BETONIE Z KAMYKAMI MARMURowimi NA WIERCHU… SĄ ONE WIECZNE JAKO… DIAMENTY ! NIESTETY NIGDZIE ZWYKŁEJ TRAWY NASION KUPIĆ NIE ZDOŁAŁEM… TAK MI PRZYKRO, IŻ JESZCZE PRZEZ CHWILKE MUSISZ PATRZEĆ NA CZARNĄ ZIEMIĘ W KWIETNIKACH SWOICH… CIESZ SIĘ I RADUJ… BURMISTRZ Z TORTEM JUŻ ANCUG PRZYMIERZA… DELEGACJA BYŁO NIE BYŁO SZEFA TWEGO ORDER CHYBA NA STULECIE JAKIŚ CHYBA DOSTANIESZ… ZUS EMERYTURA HONOROWA DODATKOWE 5.500 PLN W TYM AD2023 WYPŁACAJĄ… PO ROKU TO BY BYŁO NA LYMUZYNĘ ! JAKĄ UŻYWANĄ… TYMCZASEK RUMAK ZIPRO CLIMBER GNAJ KOCHANA MAMUSIU NASTĘPNE STO LAT NA TYM OGNISTYM RUMAKU…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x