Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciekawy projekt sportowy w Mławie i Wieczfni Kościelnej


Stowarzyszenie FLY HIGH wspólnie ze Stowarzyszeniem Joker Mława będzie wkrótce realizowało ciekawy projekt sportowy na który udało się pozyskać dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego.  Projekt pt.: „MŁAWA CENTRUM ŻYCIA SPORTOWEGO NA PÓŁNOCNYM MAZOWSZU” będzie realizowany wspólnie z władzami miasta, MOSiR Mława, MHS oraz Kręgielnią PLANETA.


Na realizację działań sportowych udało się pozyskać 40 tys. zł z budżetu województwa mazowieckiego. Autorem i koordynatorem projektu jest Zbigniew Krystkiewicz.

Projekt zakłada wsparcie i rozszerzenie formuły zaplanowanych w Mławie wydarzeń sportowych (Mławski Święto Biegania i Mikołajkowe Zawody Pływackie) a także organizację imprez sportowych  (Amatorska Liga Bowlingowa i turniej piłkarski Joker Mława Cup). Dodatkowo projekt zakłada wsparcie wydarzenia organizowanego na terenie Gminy Wieczfnia Kościelna – Młodzieżowe Igrzyska Lekkoatletyczne.

Wspomniany projekt jest pierwszym grantem zewnętrznym pozyskanym przez nowopowstałe Stowarzyszenie FLY HIGH.  Organizacja, która istnieje od stycznia br. ma w swoich szeregach głównie młodzież mławską wywodzącą się z grupy harcerskiej BLIND. Prezesem Stowarzyszenia jest Natalia Krystkiewicz.

źródło:FLY HIGH/Joker Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x