Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W tym dniu spotkasz Indian na Osiedlu Młodych


Już w sobotę 3 czerwca godz. 10:00-13:00 na trawniku pomiędzy placem zabaw, a kotłownią na Osiedlu Młodych odbędzie się III Osiedlowy Dzień Dziecka. Na imprezę zaprasza Szymon Wyrostek, Przewodniczący i Zarząd Osiedla Nr 15 Młodych. Atrakcji nie zabraknie.


W tym roku na Osiedle Młodych zawita wioska indiańska. Grupa TATANKA z Żuromina zrealizuje program pt. Na tropie Indian. W programie m.in.: malowanie twarzy – dorośli oraz dzieci, strzelanie z łuku lub winchestera, rzut indiańskimi lotkami, rzut na rogi bizon, łapanie kaczek i płukanie złota

– Kolejny raz zapraszam wszystkie dzieci z Osiedla Nr 15 Młodych i nie tylko na Osiedlowy Dzień Dziecka. Myślę, że zabawy w indiańskiej wiosce przypadną wszystkim do gustu – mówi Szymon Wyrostek, Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych w Mławie.

Dzień Dziecka poprowadzi DJ Flishik. Impreza pod patronatem Posła na Sejm RP, Arkadiusza Iwaniaka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
Edward
10 miesięcy temu

A dla emerytów jak zwykle nic się nie robi w Mławie. Dzieci to mogą iść na jakieś rekolekcje czy inne zajęcia przy parafialne albo schole, po co im jakieś wygłupy w bezbożnych indianinów.

Adam
Adam
10 miesięcy temu
Reply to  Edward

Indianie są bardziej uduchowieni niż większość katoli.

Szam Ann
Szam Ann
10 miesięcy temu
Reply to  Adam

Szczególnie Ci od skalpów.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x