Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pszczoły, osy i szerszenie. Strażacy interweniują


fot. ilustracyjne


Wczoraj aż pięciokrotnie strażacy wyjeżdżali do zgłoszeń o zagrożeniach z powodu owadów. W Konopkach dwukrotnie usuwali z prywatnych posesji raz osy, drugim razem szerszenie. Również szerszenie zagnieździły się w drewnianym domku dla dzieci w miejscowości Bolewo (gm. Stupsk). W miejscowości Smętne (gm. Strzegowo) rój pszczół osiadł na kominie i tam strażacy musieli użyć do jego usunięcia podnośnika. Również pszczoły znalazły sobie miejsce w jednym z drzew na cmentarzu komunalnym w Mławie. Tu jednak umiejscowiły się w pęknięciu pnia w taki sposób, że nie udało się ich usunąć ani strażakom, ani pszczelarzowi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x