Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie z Wyszyn w przyszłej zagrodzie żubrów


W piątek 19 maja na terenie leśnictwa Krajewo uczniowie z SP im. rtm W. Pileckiego w Wyszynach Kościelnych uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych o tematyce leśnej. Była to doskonała okazja aby nie tylko usłyszeć czy przeczytać o ciekawostkach szkółkarstwa leśnego, ale również zobaczyć taką szkółkę na własne oczy. Będąc w tym miejscu nie sposób było nie zainteresować się prowadzonymi tu przygotowaniami do funkcjonowania pokazowej zagrody żubrów w Krajewie.


źródło i fot. Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x