Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mobilny mini-PSZOK stanie na placu przy MOSiR


Jak informuje ratusz, w najbliższy czwartek, 25 maja br. na terenie MOSIR, przy ulicy Mikołaja Kopernika 38 stanie mobilny mini-PSZOK – mały, mobilny punkt zbierania odpadów komunalnych.


W punkcie będzie można pozbyć się przeterminowanych leków, zużytych igieł i strzykawek, zużytych akumulatorów i baterii, małego i średniej wielkości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o wymiarach nie większych niż 100 cm oraz zużytych tekstyliów i odzieży, które już nikomu się nie przydadzą. – – Masz takie odpady? Nie wyrzucaj do zmieszanych! Pomyśl o środowisku, przynieś je do mini PSZOK! – apeluje ratusz.

Mini PSZOK będzie czynny 25 maja 2023 r. od godziny 10.00 do godziny 18.00. Punkt zorganizuje, w ramach umowy o udzieleniu zamówienia publicznego Novago sp. z o. o.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x