Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Coś dla pasjonatów naszej historii. „Historie lokalne Ziemi Zawkrzeńskiej – ziemiaństwo”


Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe, Starosta Powiatu Mławskiego i Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechnowie zapraszają na seminarium popularno – naukowe „Z naszego ogródka. Historie lokalne Ziemi Zawkrzeńskiej –  ziemiaństwo”.


Swoje wykłady przedstawią:

  • dr Bogumiła Umińska „Mławscy ziemianie w okresie popowstaniowym”
  • Robert Zaborowski „Siedziby ziemiańskie na Ziemi Zawkrzeńskiej”
  • Jerzy Piotrowski „Od obronnej fortalicji do rezydencji magnackiej w Bieżuniu – geneza, przemiany, właściciele oraz plany na przyszłość
  • Piotr Karwowski „Genealogia – praktyczne poszukiwania”.

Seminarium obędzie się 24 maja 2023 r. w godzinach 10.00 – 13.00 w auli filii Państwowej Uczelni Zawodowej w Mławie przy ul. Warszawskiej 52.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
Xyz
1 rok temu

Załączone zdjęcie to palac Rudowskich Bogurzyn ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x