Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bieg im. prof.Juszkiewicza już po raz drugi


W miejscowości Szczepkowo- Skrody (gm. Janowiec Kościelny) odbyła się kolejna, druga już edycja Przełajowego Biegu im. prof. Ryszarda Juszkiewicza.


Sportowa rywalizacja odbyła się w pięknej panoramie janowieckich lasów, w której wzięło udział ponad 200 biegaczy z 9 szkół podstawowych powiatu nidzickiego. Uczestnicy biegu nie tylko uczcili pamięci o osobie śp. prof. Ryszarda Juszkiewicza – Przyjaciela Ziemi Janowieckiej, ale również aktywnie spędzili czas integrując się.

Uroczystego otwarcia biegu dokonał wójt gminy Janowiec Kościelny Piotr Rakoczy, a wśród zaproszonych gości znalazła się m.in.: Ewa Juszkiewicz – wdowa po zmarłym prof. Ryszardzie Juszkiewiczu.

źródło i fot. Samorządowy Ośrodek Kultury

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
JurG.
JurG.
2 dni temu

Chazan zrozumiał, Juszkiewicz zrozumiał. Święci też od urodzenia nie byli bez grzechu a dziś są na ołtarzach. To taki komentarz po przeczytaniu tych tych ipeenowskich anonimów. Dajcie coś z siebie potem komentujcie i osądzajcie.

Anonimowo
Anonimowo
2 dni temu
Reply to  JurG.

„Zrozumieli” jak im się to zaczęło opłacać. Jakby się opłacało tkwić w aborcji, to ten pan na CH, nadal by ich dokonywał. Podobnie z bohaterem artykułu.

JurG.
JurG.
2 dni temu
Reply to  Anonimowo

„Zrozumieli” ? Ty nadal nic nie rozumiesz i tak tkwisz przy swoim.

Anonim
Anonim
2 dni temu
Reply to  JurG.

Chazan zrozumiał? – Jak się dorobił? – czemu jeśli zrozumiał, to nie oddał tego majątku, którego się dorobił na aborcjach? Gdyby zrozumiał, to by go oddał. Zrozumiał, na stare lata, gdy mu się ręką już tak trzęsła, że już i „setka” dla kurażu nie pomagała.
Juszkiewicz jakby zrozumiał to nie taił by prawdy, tylko przyznałby się do swych czynów i prosiłby o wybaczenie.

JurG.
JurG.
2 dni temu
Reply to  Anonim

Pokarz swoich bohaterów to powiem Ci kim jesteś.

Anonimowo
Anonimowo
1 dzień temu
Reply to  JurG.

Ja myślę, że twoim bohaterem powinien zostać Jan Miodek, ewentualnie słownik ortograficzny

Anonim
Anonim
1 dzień temu
Reply to  Anonimowo

On Chazana I Juszkiewicza uważa za bohaterów? 😀 😀 😀 . – dobre.
Człowieku, czyli JurG, najpierw przyswój sobie definicję „bohatera”. Ci dwaj panowie nigdzie niczym, żadnym czynem, się nie wyróżnili, żeby nazywać ich bohaterami.
Ja już wiem kim ty jesteś 😀 . Uważając tych ludzi za bohaterów i robiąc tak podstawowe błędy ortograficzne, to możesz być tylko zmanipulowanym wyznawcą sekty pisiej, nikim więcej.

Last edited 1 dzień temu by Anonim
JurG.
JurG.
21 godz. temu
Reply to  Anonim

Sekta anonimowa podjęła atak. Zastanawiam się jak można żyć wśród ludzi z taką nienawiścią w sercu. Normalny człowiek cieszy się jeśli ktoś, nawet jego wróg się poprawia. Definicja bohatera jest Wam obca. Sami siedzicie z podkulonym ogonem nic dla innych nie robiąc. Jeśli chodzi o ortografię, to literówki się zdarzają.Przepraszam. Dla ludzi maluczkich, zakompleksionych jest to niewątpliwie wielki, nadrzędny problem, szczególnie jeśli merytoryka problemu leży.

Anonimowo
Anonimowo
18 godz. temu
Reply to  JurG.

Przyjrzyj się najpierw swojej merytoryce, bo to robisz wycieczki ad persona.
Nienawiści to uczy nas od 8 lat twoją pisowska mafia. To kaczor podzielił Polaków na lepszy i gorszy sort, to kaczor chce eliminować tych co mają inne zdanie niż on.
Twoja merytoryka leży głęboko w chaszczach. Błąd ortograficzny w tym wypadku to nie literówka, ale mniejsza o to.
Jednak nadal nie zapoznałeś się z definicją „bohatera”, bo wmawiasz nam to czego ty nie znasz. Beton.

IPN
IPN
7 dni temu

Osoba w.w patrona choć ma zasługi , ma też nie do końca wyjaśnioną przeszłość. Ja osobiście bym się zastanowił .

Anonim
Anonim
7 dni temu
Reply to  IPN

Masz rację. Patronat to poważna sprawa… I patron winien być czysty jak łza
Jednym próbuje się coś wmawiać (tak jak były wicestarosta byłemu staroście), a innym ukrywa się pewne niewygodne fakty.
Pamiętasz sprawę profesora Chazana? – zagorzały dzialacz antyaborcyjny, a wcześniej?… ilu aborcji dokonał?.
Ciekawe tylko czemu wszystko uległo zapomnieniu?. Myślę, że ta niewyjaśniona przeszłość już takową zostanie, bo ludzi znających z autopsji historię lat powojennych już prawie nie ma.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x