Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wysadzili bankomat w Krzynowłodze Małej


W Krzynowłodze Małej (pow. przasnyski) nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Do zdarzenia doszło wczoraj (w niedzielę) nad ranem.


Jak podał portal infoprzasnysz.com, do zdarzenia miało dość około godziny 3.00  nad ranem w niedzielę, 21 maja. Bankomat znajduje się w Krzynowłodze Małej przy ulicy Przasnyskiej, przy oddziale Banku Spółdzielczego w Przasnyszu. Informację o rozbitym bankomacie potwierdzają funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Przasnyszu. Policja szuka sprawców.

red.

fot. infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x