Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kickboxerzy przywieźli z Susza medale i cenne doświadczenie


20.05.2023 w Suszu odbył się Puchar Polski w kickboxingu w wersji kick light kadetów. W turnieju startowało 121 zawodników z 33 klubów. Wśród uczestników znaleźli się kickboxerzy z Karwiński Team Mława. . Wyniki: Gabriel Golian pokonuje 3 przeciwników i zdobywa Puchar Polski kadetów młodszych w kategorii wagowej do 32 kg, Aleksander Kuczalski 2 m-ce wśród kadetów starszych w kategorii wagowej do 37kg, Olaf Subocz 3 m-ce w kadetach starszych w kategorii wagowej do 57kg, Patrycja Ćwiklińska 3 m-ce w kadetach starszych w kategorii wagowej do 50 kg, Lena Lipińska- kadetka starsza – do 65 kg -nie zdobywa medalu, ale przywozi cenne doświadczenie.


Ponadto 2 zawodników startowało w formułach ringowych w Pucharze DFN : juniorka starsza Aleksandra Żuchowska zdobywa 2 m-ce w wersji low kick do 56 kg i Krzysztof Ozimina 1 m-ce w wersji full contact w kategorii wagowej do 81kg.

źródło i fot. Karwiński Team Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Polak mały
Polak mały
11 miesięcy temu

jak widać nie trzeba u Czeczenów trenować – pozdrowienia dla „krystiana”

GALA
GALA
1 rok temu

Mirek klasa sama w sobie

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x