Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trasa S7. Toyota rozbita, sarna martwa [FOTO]


Wczoraj, około południa, na wysokości Mławy doszło do zderzenia jadącej drogą ekspresową S7 Toyoty z sarną. Służby ratunkowe o wypadku powiadomił system ecall.


Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Mława, a także zespół ratownictwa medycznego i policja. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ale auto nie tarasowało drogi, gdyż znajdowało się na pasie awaryjnym. Okazało się również, że nie zachodzi potrzeba hospitalizacji podróżujących pojazdem. Uszkodzone auto odholowała pomoc drogowa, a martwą sarnę usunął zarządca drogi.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
6 miesięcy temu

Jak sarna wlazła na ekspresówkę? Przecież tam jest płot.

Włodzimierz Lanckiewicz
Włodzimierz Lanckiewicz
6 miesięcy temu

Ciekawe co oni robią z taką sarną potem bo chyba nie wyrzucają za rów?

Oki
Oki
6 miesięcy temu

Zeżrą

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x