Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga rodzice! Rusza rekrutacja do klas pierwszych w dwóch miejskich szkołach


Uwaga rodzice pierwszoklasistów! Postępowanie rekrutacyjne do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Mława odbędzie się w terminie od 15.05.2023 r. – 17.05.2023 r.


W postępowaniu rekrutacyjnym będą brały udział dwie szkoły – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie przy ul. Granicznej 39 i Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie przy ul. Żołnierzy 80 Pułku Piechoty 5. 

Wydrukowany i podpisany przez obojga rodziców wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I wraz z załącznikami należy złożyć do sekretariatu wybranej szkoły w formie papierowej w nieprzekraczalnym terminie od 15.05.2023 r. od godz. 8:00 do 17.05.2023 r. do godz. 15:00. 

Wnioski złożone po wskazanym terminie nie zostaną rozpatrzone.

Szczegółowe informacje dot. rekrutacji do klas I na rok szkolny 2023/2024 dostępne są pod adresem: https://bip.mlawa.pl/artykul/zasady-rekrutacji-do-klas-i-w-szkolach-podstawowych-prowadzonych-przez-miasto-mlawa-w-roku 

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x