Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od lipca szpital otwiera pracownię rehabilitacji w Strzegowie


fot. ilustracyjne


To dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Strzegowo i okolic. Od lipca tego roku czynna tam będzie pracownia rehabilitacyjna oraz poradnia działające w ramach mławskiego szpitala.

Jak poinformował nas dyrektor SP ZOZ w Mławie Waldemar Rybak, ta inicjatywa to efekt współpracy z gminą Strzegowo, w ramach której wójt udostępnił lokal oraz wyposażył go w sprzęt, natomiast szpital wystąpił do NFZ z ofertą, która została przyjęta. Obecnie trwają ostatnie formalności i przygotowania, aby pracownia mogła od lipca rozpocząć normalne funkcjonowanie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wólczanka
Wólczanka
6 miesięcy temu

A gdzie w Mławie jest taka pracownia rehabilitacji finansowana z NFZ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x