Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Co i rusz strażacy gaszą pożary suchej trawy


Suchy maj sprawia, że rośnie zagrożenie pożarowe w lasach i na nieużytkach. Wraz z nim, rośnie również liczba strażackich interwencji. Wczoraj sucha trawa paliła się na poboczu trasy S7 w okolicy Strzegowa. W sobotę druhowie z OSP Szreńsk  też gasili pożar suchej trawy wzdłuż linii brzegowej odnogi rzeki na drodze relacji Szreńsk – Mostowo.


– Przypominamy i alarmujemy o tym aby nie wypalać traw! Nie wyrzucajmy żadnych śmieci na łąki i do lasu głównie butli szklanych a także zapałek, niedopałków papierosów ani żadnych innych materiałów łatwopalnych, dbajmy o środowisko i przyrodę, o mieszkańców łąk i lasów, o nas samych ‼️ – apelują druhowie OSP w Szreńsku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz Lanckiewicz
Włodzimierz Lanckiewicz
6 miesięcy temu

To i tak nie efektywne choć w tych czasach kiedy tona nawozu kosztuje co kiedyś 5 ton to może niektórym chciało się trochę zaoszczędzić

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x