Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar obory w Sułkowie Polnym. W środku zwierzęta


Kilka  jednostek straży pożarnej z dwóch powiatów przez niemal sześć godzin prowadziło działania gaśnicze podczas pożaru obory, do którego doszło w Sułkowie Polnym (gm. Strzegowo). Aby ugasić pożar trzeba było ewakuować zwierzęta i rozebrać część budynku.


Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do mławskiej komendy straży o godzinie 12:33. Do akcji zadysponowane zostały 3 zastępy z JRG Mława i zastęp z JRG Ciechanów oraz OSP Strzegowo, OSP Niedzbórz, OSP Dąbrowa, OSP Mdzewo. W momencie przyjazdu  strażaków na miejsce, część spośród liczącego 39 sztuk stada została już z obory ewakuowana przez właściciela. Pożar pojawił się na poddaszu murowanej obory i aby go ugasić strażacy musieli częściowo rozebrać budynek. Działania straży trwały 5 godzin i 53 minuty.

W ratowaniu gospodarstwa pomagali również sąsiedzi, a parafia pw. św. Mikołaja w Niedzborzu przeznaczy niedzielną tacę na pomoc dla poszkodowanych gospodarzy.

red.

fot. parafia pw. św. Mikołaja w Niedzborzu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz Lanckiewicz
Włodzimierz Lanckiewicz
6 miesięcy temu

Szkoda gospodarstwa

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x