Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rozpoznajesz kobietę ze zdjęć? Zadzwoń!


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzą postępowanie w sprawie zaboru w celu krótkotrwałego użycia samochodu marki Honda, a następnie porzucenie go w stanie uszkodzonym. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia br. w Ciechanowie. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek kobiety prosimy o kontakt z policjantami.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzą postępowanie w sprawie zaboru w celu krótkotrwałego użycia samochodu marki Honda, a następnie porzucenie go w stanie uszkodzonym. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia br. w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej. Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowano na 8000 zł. Publikujemy wizerunek kobiety podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem telefonu 47 703 13 30 z osobą prowadzącą sprawę lub pod czynnym całą dobę numerem 47 703 12 00.

Aktualizacja

Kobieta podejrzana w sprawie zaboru w celu krótkotrwałego użycia samochodu marki Honda, a następnie porzucenie go w stanie uszkodzonym zgłosiła się do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Usłyszała już zarzuty.

źródło: KPP Ciechanów

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x