Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś wyrzucił do lasu worek. W środku były cztery szczeniaki


Ludzie są okropni, nie mają serca – taka wiadomość pojawiła się na jednym z portali społecznościowych. Okazało się, że gminie Chorzele, ktoś wyrzucił w lesie worek ze szczeniakami w środku.


W lesie, w gminie Chorzele, przypadkowy przechodzień natknął się na wyrzucony worek. W środku znajdowały się cztery szczenięta. Nie wiadomo, kto mógł popełnić tak okrutny czyn.

– Worek ze szczeniakami znajdował się niedaleko drogi. Być może ktoś wyrzucił go z samochodu. Gdybym nie zareagował, te pieski by tam zdechły – relacjonował mieszkaniec, który odnalazł psy.

Dzięki pomocy znalazcy i ogłoszeniu w mediach społecznościowych, wszystkie szczenięta znalazły już nowe domy, a tym samym szansę na zdrowe i szczęśliwe życie.

Przypadki porzucania zwierząt w naszym regionie niestety nie są rzadkością. Ludzie nieodpowiedzialnie wyrzucają zwierzęta, gdy nie chcą lub nie są w stanie ich utrzymać. To nieodpowiedzialne i okrutne działanie, które naraża na cierpienie i śmierć bezbronne stworzenia.

Apelujemy do wszystkich, którzy mają problemy z utrzymaniem swoich zwierząt, aby nie wyrzucali ich na ulice lub w dzikie miejsca, ale szukali pomocy w schroniskach lub organizacjach zajmujących się ochroną zwierząt. Każde zwierzę zasługuje na godne życie i szacunek. Jeśli ktoś jest świadkiem takiego zdarzenia, sprawę powinien zgłosić na policję.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
usr
usr
5 miesięcy temu

odjechał na mławskich blachach

Maw
Maw
6 miesięcy temu

Patologia idzie z góry. Dlaczego w gminach w naszym powiecie nie ma możliwość darmowej sterylizacji tak jak w innych miastach. Może to by coś dało. Plus obowiązkowe czipowanie . Wreszcie i straż miejska by się do czegoś przydała.

kjhdsadf
kjhdsadf
6 miesięcy temu

Sterylizacja !!!!!!

Przyjaciel zwierząt
Przyjaciel zwierząt
6 miesięcy temu

Tego zwyrodnialca do wora, a wór do jeziora.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x