Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Juwenalia PUZ Ciechanów wracają na Ciechanowski Zamek


W dniach 11-12 maja odbędą się Juwenalia Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie.  Po pandemicznej przerwie powraca wyczekiwana przez studentów impreza integrująca środowisko PUZ w Ciechanowie.
11 maja (czwartek) o godz. 12.00 na terenach  PCK  Turniej  Strzelecki o Puchar Rektora Państwowej Uczelni Zawodowej im.  Ignacego Mościckiego w Ciechanowie. O godzinie 16.00 na stadionie przy ul. 3 Maja mecz o Puchar  Rektora rozegrają zawodnicy uczelni oraz drużyna prezydenta Ciechanowa. Wydarzenie ma charakter otwarty, a organizatorzy do wspólnej zabawy ze studentami zapraszają wszystkich mieszkańców.
12 maja (piątek) Juwenalia przeniosą się na dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich. Tam od godz. 18.30 trwały będą koncerty dla studentów i mieszkańców Ciechanowa. W tym roku po raz pierwszy podczas imprezy studenckiej wystąpi młodsze pokolenie uczniów miejskich szkół ponadpodstawowych:


 „Krach Band” I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

„BlackSheep” Zespołu Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie. 

Na scenie zagrają też lokalne zespoły muzyczne:

  „Kucanki”

  „Skóra”

Gwiazdą tegorocznych Juwenaliów będzie zespół Brathanki, który o godz. 20.30 zagra swoje największe przeboje.
Wstęp na wydarzenia muzyczne jest bezpłatny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
6 miesięcy temu

No proszę. Można? Można. Mława blisko Ciechanowa, a tak jednocześnie daleko

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x