Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Alkohol i słodycze ukryli w plecaku. Zapłacili jedynie za drobne rzeczy


Policjanci Wydziału Kryminalnego płońskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży wyrobów alkoholowych i słodyczy w jednym ze sklepów mieszczących się przy ul. Żołnierzy Wyklętych w Płońsku.


Działania dwóch mężczyzn zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Obaj sprawcy do otwartych plecaków umieszczonych w koszykach włożyli wybrane artykuły, w tym kilka butelek z alkoholem i słodycze. Po sklepie chodzili oddzielnie. Spotkali się tylko na chwilę, by jeden z nich mógł zapakować kolejne łupy do plecaka kolegi. Następnie podeszli do dwóch różnych kas, gdzie zapłacili jedynie za pojedyncze, drobne artykuły.

Jeśli rozpoznajesz mężczyzn widocznych na zdjęciach ze sklepowego monitoringu lub masz informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu ich tożsamości, zadzwoń  47 703 35 00 lub 47 703 35 50. Taką informację można przekazać anonimowo.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x