Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W mieście pojawią się ankieterzy


Urząd Miasta Mława pracuje nad „Aktualizacją Strategii Rozwoju Miasta Mława do roku 2025 z perspektywą do roku 2035”. W ramach prac prowadzone jest badanie ilościowe (w formie bezpośredniej) wśród losowo wybranych mieszkańców naszego miasta. Urząd Miasta Mława zlecił realizację badania firmie GRUPA BST Sp. z o.o. z Katowic.


– Prosimy o życzliwość i współpracę z ankieterami, którzy zgodnie z harmonogramem mają pracować na terenie Mławy do 17 maja. Wszelkie informacje zdobyte w trakcie realizacji zadania wykorzystane zostaną wyłącznie do celów badawczych – zapewnia ratusz.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
melon
melon
1 rok temu

Z jakiej puli losuje się tych ankietowanych mieszkańców? Czy ankieterzy adres do odwiedzenia, a jeśli nikogo tam nie ma (bo np. w tym czasie pracuje), to czy podejmują dalsze próby kontaktu?

Ram
Ram
1 rok temu

Po co wynajmować zewnętrzną firmę i generować koszty? Wypuścić w miasto radnych – ankieterów, niech się wykażą i zarobią na swoje diety! Dopiero usłyszą, co mają im mieszkańcy do powiedzenia!

Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Gdzie sens, gdzie logika ?! Nowa możliwość dla oszustów. Skoro już bank ostrzega przed oszustami, to co za trudność podszyć się pod ankietera. Ja z pewnością ankietera prawdziwego czy nie – nie wpuszczę do domu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x