Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

21-latek z Mławy zmarł uderzony przez ścinane drzewo. Tajemniczą otoczkę wypadku bada prokuratura


fot. ilustracyjne


29 kwietnia zmarł 21-letni mieszkaniec Mławy, uderzony w głowę przez konar ścinanego drzewa.  Mławska prokuratura bada niejasne okoliczności tego zdarzenia i prowadzi postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci oraz innych przestępstw ujawnionych przy tej okazji.

Na tym etapie śledztwa, prokuratura nie udziela jeszcze szczegółowych informacji. Potwierdza jedynie, że do takiego zdarzenia doszło w miejscowości Kitki (gm. Dzierzgowo) oraz, że w związku z tym do wyjaśnienia zatrzymanych zostało 3 mężczyzn. Ze wstępnych wyników sekcji wynika, że 21-latek doznał obrażeń głowy i klatki piersiowej.

Z nieoficjalnych informacji za to wynika, że w przypadku „innych przestępstw ujawnionych przy tej okazji” może chodzić o kradzieże drewna, do jakich dochodziło już wcześniej na naszym terenie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x