Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Inspirujące i pełne pasji spotkanie z przeszłością


W dniu 5 maja 2023r. uczniowie klas VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej w Stupsku wzięli udział w lekcji historii prowadzonej przez pana Janusza Dębskiego, polskiego regionalistę, fotografa, animatora kultury, kolekcjonera.


– Pan Janusz jest autorem ponad trzydziestu tematycznych wystaw fotograficznych przedstawiających historię, zabytki i przyrodę północnego Mazowsza. Jedną z takich wystaw uczniowie mogli obejrzeć. Nosi ona  tytuł:,,Historia mławskich Żydów na przestrzeni wieków”. Bardzo dziękujemy za inspirujące i pełne pasji spotkanie z przeszłością Naszej Małej Ojczyzny uwikłanej w Wielką Historię – napisała po spotkaniu szkoła.

źródło i fot. SP w Stupsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x